3E SİSTEMİ

En İyi Fiyat

SwimTurk, "En İyi Fiyat Garantisi" ibaresi koymuş olduğu tüm ürünlerde en iyi fiyatı sizlere garanti etmektedir.

En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir ürünü ya da ürünleri bir firmanın internet sitesinde aynı şartlar geçerli olmak koşuluyla daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda lütfen bize ulaşın.

Talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra aradaki fiyat farkını size iade edelim.

Taleplerinizin onaylanması durumunda iade işlemleri 10 iş günü içerisinde işleme konulmaktadır. İade tutarlarının hesabınıza aktarılması ödeme koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz bir ürünü ya da ürünleri başka bir internet sitesinde daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda daha düşük fiyat bulduğunuz;

 • Firma ismi ve web sitesi adresi
 • Fiyat (KDV dahil)

bilgilerini müşteri ilişkilerine ya da sitemizde bulunan iletişim bölümünden En İyi Fiyat Garantisi konu başlığı ile iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

En İyi Fiyat Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

 • Satın almak için sitemizden incelediğiniz bir ürünün ya da ürünlerin fiyatından daha uygun fiyatı başka bir internet sitesinde görmüş olmalısınız.
 • Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat kuruluşun internet sitesinde afişe edilmiş olmalıdır.
 • Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat herhangi bir indirim, kupon ve kampanyaya dahil olmamalıdır.
 • En iyi fiyat garantisi Türkiye'de faaliyet gösteren e-ticaret siteleri için geçerlidir.
 • En iyi fiyat garantisi kapsamında anlık, şok ya da dahili indirimler söz konusu değildir.
 • En iyi fiyat garantisi 'Limited Edition' ve 'Special Edition' ibareli ürünlerde geçerli değildir.
 • SwimTurk koşullarda değişiklik yapma ve/veya En İyi Fiyat Garantisi uygulamasını iptal etme haklarını saklı tutar.
 • SwimTurk mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. SwimTurk uygulama boyunca, uygulama katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Katılımcılar, En İyi Fiyat Garantisi bildirimi ile, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

En İyi Hizmet

SwimTurk, tüketicinin beğenesine sunduğu tüm ürünler için en iyi hizmeti sizlere garanti etmektedir.

En iyi hizmet garantisi firmamızdan aldığınız ürün ya da ürünlerle ilgili satış desteği, teslimat ve satış sonrası destek konularının herhangi birinde mağduriyet yaşamanız durumunda lütfen bize ulaşın.

Talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra mağduriyetinizi indirim kuponu, hediye ve değişim seçenekleri ile hemen giderelim.

Taleplerinizin onaylanması durumunda seçenekler 10 iş günü içerisinde işleme konulmaktadır. Seçeneklerin hesabınıza tanımlanması mağduriyet koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz bir ürün ya da ürünler ile ilgili satış desteği, teslimat ve satış sonrası destek konularında mağduriyet yaşadınız;

 • Ürün ismi ve ürün kodu
 • Mağdur olduğunuzu düşündüğünüz konu

bilgilerini müşteri ilişkilerine ya da sitemizde bulunan iletişim bölümünden En Hizmet Garantisi konu başlığı ile iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

En İyi Hizmet Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

 • Satın almak için sitemizden incelediğiniz bir ürün ya da ürünler konusunda beden, kalite, fiyat ve kullanım konularında yeterli bilgilendirme almamış olmalısınız.
 • Satın aldığınız ürün ya da ürünlerin taahhüt edilen teslimat zamanında ve koşullarında teslim edilememiş olmamalıdır.
 • Satın olduğunuz ürün ya da ürünler ile satış sonrası kullanım uyarıları ve kullanım kolaylıkları konusunda yeterli destek almamış olmalıdır.
 • En iyi hizmet garantisi Türkiye' sınırları içerisindeki alımlarda geçerlidir.
 • SwimTurk koşullarda değişiklik yapma ve/veya En İyi Hizmet Garantisi uygulamasını iptal etme haklarını saklı tutar.
 • SwimTurk mükerrer veya kötü niyetli mağduriyet bildirimlerini eleme hakkına sahiptir. SwimTurk uygulama boyunca, uygulama katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Katılımcılar, En İyi Hizmet Garantisi bildirimi ile, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

En Yeni Ürün

SwimTurk, tüketicinin beğenesine sunduğu ürünler içerisinde dünya ile aynı anda Türkiye'de satışı için en yeni ürünü sizlere garanti etmektedir.

En yeni ürün garantisi dünya üzerinde üretici firmalar tarafından satışa lanse edilen ürünlere SwimTurk aracılığı ile ulaşamamanız durumunda lütfen bize ulaşın.

Talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra ilgili ürünün alım planlaması yapılarak tarafınıza ilgili ürünün teslim tarihi ve fiyat konularında hemen bilgilendirelim.

Taleplerinizin onaylanması durumunda seçenekler tarafınıza 3 iş günü içerisinde iletilecektir.

Dünyada satışına başlanarak SwimTurk'te ulaşamadığınız ürün ya da ürünler ile ilgili bilgi istiyorsanız;

 • Ürün ismi ve ürün markası
 • Beden ve renk seçeneğiniz

bilgilerini müşteri ilişkileri departmanımıza ya da sitemizde bulunan iletişim bölümünden En Yeni Ürün Garantisi konu başlığı ile iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.